Services

Services We Offer You in the Advertising Industry

Serigrafi Baskı

Işığa duyarlı bir yüzeyin gölge ve ışıklı bölgeler yaratarak pozlanması ve banyo süreciyle sabitlenmesi sonucu oluşan fevkalade eserler.

Madeni Etiket

Özel metal boyası ile 0.4-1.0 mm arasında korozyonve oksitlenmeye dayanıklı aliminyum tabakaları istenilen ebatda baskı yapılır. Kimyasallara karşı ekstra dirençli kaliteli boyalar kullanılarak baskısı yapılan metal etiketler makine üreticileri tarafından tercih edilir.

Panel Etiket

Membran switch (TUŞ TAKIMI) tek devreyi açıp kapatmak amaçlı kullanılan bir switch şeklidir. Mekanik olan switchler genelde bakır ve plastik parçalardan oluşurken Membrane switchler PET veya ITO benzeri özel maddeler üst kısmına basılarak uygulama yapılmaktadır.

Gofre Etiket

Kabartma yada diğer adı ile Gofre Etiketler; şıklık ve zarafeti birlikte sergileyen bir etiket gurubudur. Alüminyum, çelik ve pirinç gibi metal malzemelerin üzerine uygulanan bu etiket türü, daha önceden alüminyum üzerine serigraf baskı ile yapılan kabartma kalıbı yardımı ile bütün metallere uygulanarak üretilmektedir.

Lexan Etiket

Leksan etiket PVC üzeri baskılı bir etikettir. Baskı, malzeme ve yapıştırıcı arasında kaldığı için her türlü silmede baskının çıkma şansı yoktur ve çok uzun ömürlüdür.

Sticker Etiket

Sticker, yani çıkartma etiket; çalışmasında malzeme ve boya, kullanılacak alana göre seçilir. İç ve dış mekanlarda kullanılan bu reklam aracı yapışkanlık ve dayanıklılık açısından 1 ile 7 yıl arasında değişken olarak üretilebilir.

Krom Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf iç mekanlar da oldukça şık görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Paslanmazın Lazer ile istenilen şekilde kesilerek, 3 boyutlu harf elde edilir..

Pleksi Kutu Harf

Kutu Harfler genellikle paslanmaz, pleksi ve alüminyumdan üretimi yapılır. İstenilen boyutta ve şekilde kutu harf üretimi yapılmaktadır. Işıklı yada ışıksız olarak üretilir.

Totem Tabela

Totem tabelalar yapı itibariyle kendi taşıyıcı ayağıyla yapılardan ayrı bulunan tabela çalışmalarıdır. Bu tabelalar genel anlamda oldukça büyük ve çok gösterişli tabelalardır.

Araç Giydirme

Trafik son derece etkili mecralarından biridir. Binek, Ticari, Otobüs vb. araçların dışarıdan bakıldığında hiçbir görüntü kaybı meydana getirmeyen muhtelif baskı ve folyo uygulama teknikleri kullanarak yapılan reklam uygulamalarıdır.

Dijital Baskı

5 metre genişliğinde kalite ve sürat için optimize edilen baskı makinesi. 8 renk seçeneği ile yüksek baskı sürati ve 330 dpi ile yüksek kaliteli baskı modu ile süper süratli CMYK baskı modu arasında tercih yapar.

Fuar Standı

Fuar ve kongre düzenleyen firmalara yönelik organizasyonun yapıldığı alanın genel stand ve teknik hizmetlerinin çözümlemesidir.